Close menu
Mobile menu

HALUMASINA RENT PILKEMASTER GO

Üks päev 100.- ja iga järgnev päev 70.-

Tootekood: PILKE Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Bensiinimootoriga mobiilse puulõhkumismasina rent

Pilkemaster GO

Lääne-Virumaal

Halumasinat on lihtne käsitleda ja suure jõudlusega . Hoiab kokku aega ja säästad tervist.

Saetava puu maksimaalne läbimõõt 30 cm, pikkus 3,7 m, halu pikkust saab omale sobivalt reguleerida alates 30 kuni 50 cm, tükeldada kuueks, neljaks või kaheks. Kaasas vahetatavad lõhkumiskiilud neljane ja kuuene olenevalt sellest kui peeneid halge soovitakse. Lõhkumiskiilu kõrgus seadub automaatselt halu keskel olenevalt puu läbimõõdust. Kaasas varuketid ja kuluosad, et töö ei jääks tegemata, mille vahetamisega vajadusel peaks hakkama saama igaüks kes tehnikaga vähegi sinapeal. Masin on alati tangitud ja peale väikest juhendamist valmis tööks.

Ei pea raskeimaid puid käsitsi peale tõstma, selleks on integreeritud tõstuk, veeretad harkidele ja hüdraulika tõstab puu masinale. Halukonveierit saab liigutada ülesse, all, vasakule ja paremale ja saad laadida kas siis haagisele, kottidesse või maha hunnikusse. Puulõhkuja positsiooni on kerge liigutada asukoha muutmiseks. Selle masinaga saab ka üksi täitsa edukalt töötada, aga kõige suurem jõudlus on kas kahekesi või kolmekesi töötades.

Masin uus ja hooldatud ja alati tangitud valmis koheseks tööks, peale väikest väljaõpet. Soovitav vaadata ka internetis leiduvaid video lõike masina kohta, et paremini aru saada mis masinaga on tegu. Halumasinal on nii elektri- kui käsistarter, varustatud ka töötuledega, et saaks töö lõpetada kui peaks jääma hämara kätte.

Seda halumasinat saab transportida sõiduauto haakes maanteel tava kiirusel. Kerghaagis, haagis on registris.

Üks päev 100.- ja iga järgnev päev 70.-,pikem periood kokkuleppel.

Lisainfo

Tellimine

Tehnika broneerimiseks saatke meil oma telefoninumbriga. Lisage, millal ja kui pikaks ajaks masinat soovite. Võtan Teiega ühendust.
info@tanvaltehnika.ee

Hind

Üks päev 100.- ja iga järgnev päev 70.-,pikem periood kokkuleppel.

Sulle võib meeldida ka…

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi