Close menu
Mobile menu

Tarneinfo

Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes 
Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad ooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

 Teenuse kasutajal on õigus valida kahe erineva kauba kättesaamisviisi vahel. 
1.Kaubad toimetatakse Teenuse kasutajani Eesti Vabariigi piires kulleriga. 
2. Teenuse kasutaja tuleb ise kaupadele järele 
3.Kui Teenuse kasutaja valinud kohaletoimetamise viisiks kulleri, siis toimub kauba kohaletoimetamine kulleriga tellimise esitamisel näidatud aja jooksul. Kõik saadetised on kindlustatud kliendile üleandmise hetkeni. 
4. Kui Teenuse kasutaja valinud kauba kättesaamisviisiks kaupadele ise järele tulemise , siis informeeritakse Teenuse kasutajat telefoni või e-posti teel hetkel, kui tema poolt tellitud kaubad on valmis üleandmiseks. Vastav info edastatakse Teenuse kasutajale hiljemalt 2 – 5 tööpäeva jooksul raha laekumisest Teenuse osutaja arveldusarvele. 
5. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud Teenuse kasutajale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kokkuleppel Teenuse 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi