HALUMASIN PILKEMASTER GO Suurenda

HALUMASINA RENT PILKEMASTER GO

Uus

PUULÕHKUJA PILKEMASTER GO RENT

Rohkem andmeid

100,00 €

km-ga

120,00 € per PÄEV

Rohkem infot

Bensiinimootoriga mobiilse puulõhkumis masina rent

Lääne-Virumaal

Lihtne käsitleda ja suure jõudlusega puulõhkuja. Hoiab kokku aega ja säästad tervist.

Saetava puu maksimaalne läbimõõt 30 cm, pikkus 3,7 m, halu pikkust saab omale sobivalt reguleerida alates 30 kuni 50 cm, tükeldada kuueks, neljaks või kaheks. Kaasas vahetatavad lõhkumiskiilud neljane ja kuuene olenevalt sellest kui peeneid halge soovitakse. Kaasas varuketid ja kuluosad, et töö ei jääks tegemata, mille vahetamisega vajadusel peaks hakkama saama igaüks kes tehnikaga vähegi sinapeal.

Ei pea puid käsitsi peale tõstma, selleks on integreeritud tõstuk, veeretad harkidele ja hüdraulika tõstab puu masinale. Halukonveierit saab liigutada ülesse, all, vasakule ja paremale ja saad laadida kas siis haagisele, kottidesse või maha hunnikusse. Puulõhkuja positsiooni on kerge liigutada asukoha muutmiseks. Selle masinaga saab ka üksi täitsa edukalt töötada, aga kõige suurem jõudlus on kas kahekesi või kolmekesi töötades.

Masin uus ja hooldatud ja alati tangitud valmis koheseks tööks, peale väikest väljaõpet. Masinal on nii elektri- kui käsistarter, varustatud ka töötuledega, et saaks töö lõpetada kui peaks jääma hämara kätte.

Seda halumasinat saab transportida sõiduauto haakes maanteel tava kiirusel. Kerghaagise katekoorja, haagis on registris.

Üks päev 100.-+käibemaks ja iga järgnev päev 70.-+käibemaks

Kuupäeva leht

Kaal750
Kinnita

tanvaltehnika.ee lehekülg kasutab küpsiseid. Rohkem infot leiate siit.